?

Garland Company uses a standard cost system. The standard for each finished unit of product allows for 3 pounds of plastic at $0.72 per pound. During December, Garland bought 4,500 pounds of plastic at $0.75 per pound, and used 4,100 pounds in the production of 1,300 finished units of product. What is the materials purchase price variance for the month of December?