?


Mello Joy produces 200,000 units of a good that has the following costs:
Direct material costs $2,000,000
Direct manufacturing labor costs 1,000,000
Indirect manufacturing labor costs 600,000
Mello Joy’s per unit prime costs and conversion costs, respectively, are