?

TwoCo established a standard direct material cost of $20 per finished unit for its main product. The standard is calculated using direct materials of 4 pounds and a standard rate of $5 per pound. For the month of March, TwoCo expected to produce 32,000 units. During the month, TwoCo purchased and used 130,000 pounds of material and produced 31,000 finished units. The actual price paid per pound was $5.40. What was the material quantity variance for the month of March?